Úspěch dětské skupiny Fidgety Feet na MS

Email Tisk PDF

V prvním prosincovém týdnu se taneční stepařský soubor Fidgety Feet ze ZUŠ Střezina zúčastnil tradičního Mistrovství světa ve stepu v německé Riese. Z celkového počtu sedmi nominací nakonec soubor využil jen čtyř a skupina vycestovala s choreografiemi dvou malých skupin v kategorii dospělých a dětí, s juniorskou formací a se sólem v dětské kategorii dívek.

 

ms step 2013 deti

malá skupina - dětská věková kategorie
chor. Ziegfeld Girls (chor. L.Hejnová)

Nejúspěšnější byly dívky v dětské věkové kategorii malých skupin, kterým se podařilo postoupit do dalšího kola a obsadily nádherné 10. místo s choreografií „Ziegfeld Girls“. I další tanečníci souboru předvedli perfektní výkony, ale ve světové konkurenci (např. dívek v kategorii děti sólo bylo 26, malých skupin v HVK 27) se nepodařilo vybojovat postupy do dalších kol.

ms step 2013 m hejnova

Michaela Hejnová - kategorie děti sólo
chor. Hotel Ritz

Velké poděkování patří Královéhradeckému kraji a Magistrátu města Hradec Králové za finanční podporu, díky které se mohl soubor zúčastnit celosvětové akce a načerpat tak nové zkušenosti a motivaci pro další práci. Rodičům našich žáků děkujeme za morální podporu a všechnu konkrétní pomoc při našich zájezdech. Bližší informace o našich akcích a umístěních na našich webových stránkách – www.fidgetyfeet.strezina.cz

ms step 2013 kim possible

KIM POSSIBLE - juniorská formace
chor. L.Hejnová

L.Hejnová